Foto & Film
Coaches
Activiteiten
Algemeen
contact
Interclub
Informatie
Interclub
Derde van Vlaams-Brabant
Meisjes 15 2 met Linde Fraai, Ines Vanhemelrijck

Finalist van Vlaams-Brabant
Meisjes 15 3 met Lissa Van Quickenborne, Alexia Jacob en Ines Vanhemelrijck
Meisjes 13 4 met Federika De Dooy en Eline Vanhemelrijck

Kampioen van Vlaams-Brabant
Meisjes 11 2 met Dorien Kappetijn en Anna Dreesen
Meisjes 13 2 met Iben Mol, Federika De Dooy, Hannah Rooijakkers
Meisjes 13 3 met Iben Mol, Ornella Lomenzo, Federika De Dooy
Jongens 11 2 met Nathan Debelder en Loic Sturbois


Geplaatst voor de eindronde nationaal

Meisjes 15 1 : laatste 4 van Vlaanderen met Oona Mol en Mirthe Moens, Linde Fraai, Alexia Jacob
Meisjes 13 1 : 3de plaats van Vlaanderen met Romy Pols, Iben Mol, Celia Hill
Jongens 11 2 : kwartfinale van Vlaanderen Nathan Debelder en Loic Sturbois
Meisjes 11 2 : kwartfinale van Vlaanderen: Dorien Kappetijn en Anna Dreesen
Meisjes 13 2 : halve finale van Vlaanderen Iben Mol, Federika De Dooy, Hannah Rooijakkers
Meisjes 13 3 : halve finale van Vlaanderen Iben Mol, Ornella Lomenzo, Federika De Dooy

Dames Reg 4 : finale van Vlaanderen Oona Mol, Venla Mol, Judith Teirlinck, Athina Xenos-Gavrielis, Linde Fraai
Dames National 3 : kwartfinale van België Rebecca Van Orshaegen, Jill Bogaert, Laura Van Eeckhoudt, Emma Lynn Teirlinck, Sarah Van Eeckhoudt, Minchae Kim, Sophie Schouten

Finale van België
Dames Reg 4 : Oona Mol, Venla Mol, Judith Teirlinck, Athina Xenos-Gavrielis, Linde Fraai

PROFICIAT AAN ALLE SPEELSTERS EN SPELERS !!!!
Palmares Interclub Horizon-teams in 2018 :
Interclubkalender Horizon-teams in 2019 :
Resultaten interclub Horizon-teams in 2019 :
Palmares Interclub Horizon-teams in 2019 :
5 Teams die nog verder gaan in de competitie dit jaar:

-DAMES NATIONALE 3:
-geplaatst voor de NATIONALE KWARTFINALE
op zaterdag 7 september in en tegen Lovanium


-DAMES REGIONALE 2:-KAMPIOEN van VLAAMS-BRABANT
-geplaatst voor de nationale eindronde, kwartfinale van België
vanaf 7 september

-DAMES REGIONALE 4: -KAMPIOEN van VLAAMS-BRABANT
-geplaatst voor de nationale eindronde, kwartfinale van België
vanaf 31 augustus

-MEISJES 15 2: -KAMPIOEN van VLAAMS-BRABANT
-geplaatst voor halve finale van Vlaanderen Vlaamse Eindronde
op 28 augustus, met mogelijke finale op 31 augustus in Forest Hills

-MEISJES 15 1: -geplaatst voor de FINALE van VLAANDEREN
op zondag 1 september in Forest Hills
Resultaten interclub Horizon-teams in 2020 :

zondag 12 juli

Meisjes 15 1 = kim clijsters vs TENZA = Dorien Kappetijn + Lotte Vermeylen = 2-1

Meisjes 15 1 = lummen vs TENZA A = Iben Mol + Katerina Hobzova = 1-2

Jongens 15 3 = wezemaal vs TENZA = Maxime Windey + Klaas Avontroodt + Julian Tengan = 2-1

Jongens 13 1 = TENZA vs de berken = Daniel Kucirek + Lukas Tzimas = 3-0zaterdag 4 juli

Jongens 17 4 = heidepark vs TENZA = Siebe Janssens + Maks Obara = 1-2

Jongens 13 1 = gantoise vs TENZA = Daniel Kucirek + Lukas Tzimas en dubbel Aron Baranyi = 1-2

Jongens 13 1 = TENZA vs de berken = Daniel Kucirek + Lukas Tzimas = 3-0


woensdag 8 juli

Jongens 15 4 = TENZA vs meerdaal = Maks Obara + Jens Geyzen = 3-0

Jongens 13 2 = TENZA vs panorama B = Mathis De Ranter + Aron Baranyi = 2-1


zondag 5 juli

Meisjes 15 1 = TENZA B vs tennisdel genk = Fredo De Dooy + Katerina Hobzova = 2-1

Meisjes 15 1 = TENZA A vs ronse = Dorien Kappetijn + Lotte Vermeylen = 3-0


zaterdag 4 juli

Jongens 17 4 = heidepark vs TENZA = Siebe Janssens + Maks Obara = 1-2

Jongens 13 1 = gantoise vs TENZA = Daniel Kucirek + Lukas Tzimas en dubbel Aron Baranyi = 1-2

Jongens 13 1 = TENZA vs de berken = Daniel Kucirek + Lukas Tzimas = 3-0







PLANNING INTERCLUB



woensdag 15 juli

Jongens 15 3 = om 16u = stade leuven vs TENZA

Jongens 15 4 = om 14u = panorama A vs TENZA

Jongens 13 2 = om 16u = stade leuven B vs TENZA

Meisjes 15 4 = om 14u = TENZA vs meerdaal




donderdag 16 juli

Meisjes 15 4 = om 14u = TENZA vs het zeen



zaterdag 18 juli

Jongens 17 4 = om 10u = TENZA vs iris

Jongens 13 1 = TENZA vs de berken



zondag 19 juli

Meisjes 15 1 = om 10u = TENZA B vs diest A

Meisjes 15 1 = om 10u = TENZA A vs diest B

Jongens 15 3 = om 14u = TENZA vs de vloer



woensdag 22 juli

Jongens 15 4 = om 14u = TENZA vs heidepark

Jongens 15 3 = om 14u = TENZA vs de vloer = de vloer wil verplaatsen naar zondag 19 juli om 14u

Meisjes 15 4 = smash londerzeel vs TENZA =



zaterdag 25 juli

Jongens 13 1 = om 10u = sollenbeemd vs TENZA =

Jongens 17 4 = om 10u = TENZA vs heidepark =



woensdag 29 juli

Jongens 15 4 = TENZA halve finale van Vlaams-Brabant =

Jongens 13 2 = TENZA halve finale van Vlaams-Brabant =



zaterdag 1 augustus

Jongens 13 1 = TENZA vs hof ter burst =


woensdag 5 augustus

Meisjes 15 4 = panorama vs TENZA =



zaterdag 8 augustus

Jongens 13 1 = kwartfinale van Vlaanderen TENZA =

Jongens 17 4 = om 10u = iris vs TENZA =



zondag 9 augustus

Meisjes 15 1 = kwartfinale van Vlaanderen



zaterdag 15 augustus

Jongens 13 1 = halve finale van Vlaanderen TENZA



zondag 16 augustus

Meisjes 15 1 = halve finales van Vlaanderen = TENZA A =


zaterdag 22 augustus

Jongens 15 4 = FINALE van Vlaams-Brabant TENZA =

Jongens 13 2 = FINALE van Vlaams-Brabant TENZA =

Jongens 13 1 = finale van Vlaanderen TENZA =



zondag 23 augustus

Meisjes 15 1 = FINALE van Vlaanderen TENZA A =



INTERCLUB 2020 : DEZE IS ZEER GOED GESTART .... KOM ONZE PLOEGEN AANMOEDIGEN (ZIE PLANNING HIER ONDER) (UPDATE 14/7/2020)